Wyświetl pojedynczy post
Mocny
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#164
Stary 23.09.2011, 14:14
nie wiem skad płacze czy wy naprawde nie rozumiecie ze Flota to dobra druzyna , i z gory bylo wiadomo ze mecz bedzie ciezki ?

wynik OK , mecz OK
Odpowiedz cytując