FraMat napisał(a):

|
ciekawe w jaki sposób Maaskant by to wyegzekwował?
|
'dawać kasę sku...'

A na serio to może by i nie wyegzekwował ale domyślam się że sam tekst mógł paść w przerwie i był całkiem na serio
Maaskant to bardzo pogodny facet ale w szatni gdy jest kicha to nie patyczkuje się.
Tez myślę że to był dla niego osobiście ważny mecz - raz odpaść z 2 ligowcem to wstyd ale już drugi to kompromitacja, głównie trenera.