Wyświetl pojedynczy post
JacobCFC
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14494
Stary 23.09.2011, 14:00
Nawet jeżeli nie odejdzie zimą, to odejdzie latem lub za rok. Pomijając plotkę o opuszczeniu klubu, to chyba nie powiesz, że podoba Ci się jego podejście do reprezentacji?
Każdy reprezentant powinien znać historię swojego kraju i poprawnie umieć zaśpiewać hymn.
Odpowiedz cytując