|
Tutaj może na forum 1000 osób napisać o tym co wypada zrobić ale jak przyjdzie mecz to nikt nie potrafi tego wykonac. I tak Ludzie którzy tutaj już nie piszą zdecydują co ma być na meczu śpiewane i kogo mamy wesprzeć. Ja jestem przeciwko specjalnemu traktowaniu niezdecydowanego Meliksona, wesprzeć to mogę Sobola bo na to zasłużył przez te długie lata gry w Wiśle
Ostatnio edytowane przez jaro1985r : 23.09.2011 o godz. 13:46.
|