Carrot napisał(a):

|
W pierwszych minutach meczu z Ruchem trzeba go wesprzeć żeby przynajmniej wiedział, że kibice są z nim i nie obchodzi nas żadna afera z reprezentacjami. Dobro Wisły najważniejsze !
|
Jasne, będziemy płaszczyć się, żeby tylko nigdzie nie odszedł, bo będzie tragedia. Chłopina się pogubił, najpierw mówi, że chce grać w reprezentacji, potem, że nie wie, a teraz nagle już mu się odechciało. Wisła też cały czas byłą dla niego miejscem fantastycznym, ale nagle mu się odwidziało.
Poza tym jaki odłam kibiców chce żyda w reprezentacji?
(Żeby nie było ostatnie zdanie, jest wypowiedzą ogólnikową, stwierdzającą ogólną niechęć do naturalizacji graczy do reprezentacji)