Wyświetl pojedynczy post
JacobCFC
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14487
Stary 23.09.2011, 13:42
Carrot napisał(a):Wyświetl post
W pierwszych minutach meczu z Ruchem trzeba go wesprzeć żeby przynajmniej wiedział, że kibice są z nim i nie obchodzi nas żadna afera z reprezentacjami. Dobro Wisły najważniejsze !
Jasne, będziemy płaszczyć się, żeby tylko nigdzie nie odszedł, bo będzie tragedia. Chłopina się pogubił, najpierw mówi, że chce grać w reprezentacji, potem, że nie wie, a teraz nagle już mu się odechciało. Wisła też cały czas byłą dla niego miejscem fantastycznym, ale nagle mu się odwidziało.
Poza tym jaki odłam kibiców chce żyda w reprezentacji?
(Żeby nie było ostatnie zdanie, jest wypowiedzą ogólnikową, stwierdzającą ogólną niechęć do naturalizacji graczy do reprezentacji)
Odpowiedz cytując