Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14485
Stary 23.09.2011, 13:36
igortsw napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem co tak cię cieszy? To że chcemy chłopa trochę wesprzeć przed meczem, w sytuacjach dla niego naprawdę ciężkich?
Nie cieszy ale śmieszy bo już widzę to wsparcie dla handlarza reprezentacjami.
Mleko się wylało.Coś mi się wydaje że wsparcie które miał zawsze, właśnie się skończyło, zresztą zobaczymy na kolejnych meczach.
Zawsze możesz pogadać z kolesiami od wygwizdywania Małeckiego - może dadzą mu spokój i poprą Maorka
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując