Edson napisał(a):

|
A co Maor miał powiedzieć polskim mediom? Że ma gdzieś Wisłę i tylko czeka na zimowe okienko, żeby uciec stąd? Nie wiadomo co on naprawdę kombinuje, a ile jest w tym co piszą media (zarówno polskiej jak i izraelskie) plot i niepotwierdzonych informacji. Podejrzewam, że to wszystko to jakaś pieprzona prowokacja, służąca temu, żeby Maora skłócić z kibicami. Pojawią się potem głosy antysemickie, a to będzie woda na młyn dla wszystkich lewackich mediów w Polsce na czele z GW.
|
Z drugiej strony, a po co Maor miałby powiedzieć izraelskim mediom, że zamierza odejść z Wisły, a później to dementować? Jaki cel miałby w takiej wypowiedzi?