Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 23.09.2011, 13:34
Mecz poprowadzi Adam Lyczmański. Do tej pory sedziował Nam w E-klasie 4 razy:

2009-04-19 17:00Ekstraklasa, Kolejka 24Arka Gdynia0-1Wisła Kraków

2009-05-23 17:00Ekstraklasa, Kolejka 29Lechia Gdańsk2-4Wisła Kraków

2010-03-20 16:00Ekstraklasa, Kolejka 21Wisła Kraków3-0Lechia Gdańsk

2010-10-01 20:00Ekstraklasa, Kolejka 8Wisła Kraków0-0Śląsk Wrocław


Dodatkowo w tym roku prowadził jeden mecz ME Wisełki :

2011-08-27 11:00ME, Kolejka 5Lechia Gdańsk (ME)0-0Wisła Kraków (ME)
Odpowiedz cytując