Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
concedi
Senior Member
Od: 05.2007
Skąd: spod drzewa
Offline
#
10073
23.09.2011, 13:20
pan Dudi
napisał(a):
Miałeś kiedy puścić kupon, ale nie miałeś kiedy wrzucić typów?
Dobre, dobre.
To co? Zmieniamy reguły i każdy wrzuca swoje typy dopiero jak wejdą? Będziemy mieli zajebistą skuteczność. 100%!
Zrób przysługę sobie i nam i jeśli masz się dzielić typami, to rób to przed wydarzeniem.
Mistrzu PROSZĘ BARDZO, dziś zawczasu.
PS: Istnieje coś takiego jak praca rodzina i milion innych WAŻNIEJSZYCH rzeczy do zrobienia niż wrzucanie kuponów tutAJ.
(...)Kto Nie Ma Odwagi Do Marzeń Nie Będzie Miał Siły Do Walki...
concedi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do concedi
Znajdź inne posty napisane przez concedi