Wyświetl pojedynczy post
concedi
Senior Member
 
 
Od: 05.2007
Skąd: spod drzewa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10073
Stary 23.09.2011, 13:20
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
Miałeś kiedy puścić kupon, ale nie miałeś kiedy wrzucić typów? Dobre, dobre. To co? Zmieniamy reguły i każdy wrzuca swoje typy dopiero jak wejdą? Będziemy mieli zajebistą skuteczność. 100%! Zrób przysługę sobie i nam i jeśli masz się dzielić typami, to rób to przed wydarzeniem.
Mistrzu PROSZĘ BARDZO, dziś zawczasu.


PS: Istnieje coś takiego jak praca rodzina i milion innych WAŻNIEJSZYCH rzeczy do zrobienia niż wrzucanie kuponów tutAJ.
(...)Kto Nie Ma Odwagi Do Marzeń Nie Będzie Miał Siły Do Walki...
Odpowiedz cytując