Wyświetl pojedynczy post
Edson
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51454
Stary 23.09.2011, 13:20
A co Maor miał powiedzieć polskim mediom? Że ma gdzieś Wisłę i tylko czeka na zimowe okienko, żeby uciec stąd? Nie wiadomo co on naprawdę kombinuje, a ile jest w tym co piszą media (zarówno polskiej jak i izraelskie) plot i niepotwierdzonych informacji. Podejrzewam, że to wszystko to jakaś pieprzona prowokacja, służąca temu, żeby Maora skłócić z kibicami. Pojawią się potem głosy antysemickie, a to będzie woda na młyn dla wszystkich lewackich mediów w Polsce na czele z GW.
"Dociera do mnie, co mówią ludzie. Że Kolejorza nazywają Amiką, że zarząd jest z Wronek, że Lech jest tylko z nazwy" Maciej Żurawski
Odpowiedz cytując