Wyświetl pojedynczy post
dostuffca
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: się biorą dzieci?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5426
Stary 23.09.2011, 12:46
Robert Maaskant napisał(a):
Muszę szczerze powiedzieć, że byłem bardzo zły w przerwie. Powiedziałem piłkarzom, że jeśli nie wygramy tego meczu, to po pierwsze wracamy pociągiem, a po drugie będą musieli sami zapłacić za całą podróż. Nawet wspomniałem, że będą musieli oddać pieniądze kibicom, którzy za nimi pojechali
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...zelic_im_gole/

Odpowiedz cytując