Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14476
Stary 23.09.2011, 12:37
Jeszcze odcinając się trochę od najaktualniejszych informacji.

Całe zamieszanie zaczęło się od wypowiedzi szanownego prezesa PZPN, pana Lato. Moim zdaniem nie powinien on zabierać głosu za piłkarza, a obwieszczenie decyzji zostawić samemu Meliksonowi. Bardzo nieładne, wręcz chamskie i "burackie" zachowanie prezesa PZPN.
Odpowiedz cytując