|
Jeszcze odcinając się trochę od najaktualniejszych informacji.
Całe zamieszanie zaczęło się od wypowiedzi szanownego prezesa PZPN, pana Lato. Moim zdaniem nie powinien on zabierać głosu za piłkarza, a obwieszczenie decyzji zostawić samemu Meliksonowi. Bardzo nieładne, wręcz chamskie i "burackie" zachowanie prezesa PZPN.
|