Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14469
Stary 23.09.2011, 12:20
K.U.R..W.A co za brednie z Meliksonem, wezcie sie ogarnijcie!!!

To jeb..ane pzpn jest winne tego co ostatnio sie dzialo, wiec pieerdolic zakazy, nie pozwolmy dalej dawac soba manipulowac!

Jedziemy ". Jebaaacc pzpn" nawet caly mecz, a Meliksonowi pokazmy ze moze na nas liczyc, ze kurrwaaa ma nas za soba, ze zaden jeeebany zyd nie bedzie mu grozil i mowil co ma robic.

Kto jak kto ale Melikson swoja praca i postawa w Wisle zasluguje na nasza pomoc, niech poczuje ze jest WISLAKIEM!
Pokazmy kuuurwa calej Polsce ze, jesli probujesz zniszczyc jednego z naszych, masz przeejebane u WSZYSTKICH !!!

W takich sprawach wlasnie musimy pokazac ze WiSLA TO MY !!!!

Kuurwa, jestesmy. ARMIA BIALEJ GWIAZDY !!!! Jednosc przedewszystkim....
Ostatnio edytowane przez Dariook : 23.09.2011 o godz. 12:27.
Odpowiedz cytując