Wyświetl pojedynczy post
Hnk89
Junior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14461
Stary 23.09.2011, 11:55
Rozstrzelać imbecyli to za mało! Wielki ch*** im w du**. Mam nadzieje, że szczeny im opadną gdy po niedzielnym meczu zobaczą jakie ten zły Maor, który rzekomo odchodzi z Wisły otrzyma od nas wsparcie.

A dla nas to kolejna nauczka- zamiast wyzywać naszych piłkarzy od najgorszych i wypieprzać ich z Wisły na podstawie wypocin tych szmatławców, poczekać na oficjalne stanowisko klubu bądź zawodnika.
Ostatnio edytowane przez Hnk89 : 23.09.2011 o godz. 12:02.
Odpowiedz cytując