|
Chłopu grożono śmiercią!? Jeśli tak to mamy po zawodniku,w sensie mentalnym gość nie będzie w stanie grać na luzie. Nie wygląda na mega twardziela. Zresztą kto by mógł? Schudł dwa kilo. No to teraz tylko Garguła nam zostaje i Jirsak. O ile prawdą jest to co piszą w gazetach.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|