|
Boze, tyle zamieszania przez sredniego kopacza...co sie porobilo? To on powinien prosic o powolanie do reprezentacji, a nie wybrzydzac. Mowilem tez cos o jego lojalnosci, bo jesli ktos najpierw wystawia swoj poprzedni klub, ktory podal mu reke, a teraz wypina sie na swoj kraj i swoja reprezentacje(Izraela), to co moze zrobic wobec Wisly? I juz widzimy, ze udziela dziwnych wywiadow. Zaraz bedzie mowil, ze Polska to antysemicki kraj i dlatego chce stad uciekac. A prawda jest taka, ze nikt nie chce poprostu takiego czlowieka w kadrze, ktory kalkuluje, ktory nie ma honoru i dla ktorego reprezentacja nic nie znaczy.
|