|
W sumie to ja sie nie dziwię Meliksonowi ,że juz nie wytrzymuje psychicznie tego zamieszania i chyba jak się to nie uspokoi , to najwiecęj na tym straci klub.
Facet będzie grał "kichę" i ani go sprzedać a i pożytku w klubie z niego nie będzie.
Najlepsze wyjście ,to żeby pojechał na zgrupowanie kadry Izraela ,może to jakoś uspokoi sytuację - choć bardzo w to wątpię. Pewnie tam też już jest spalony.
Jest jeszcze jedno wyjście - może teraz stwierdzić ,że Palestyna powinna zostać przyjęta do ONZ i czekać na reakcje.....
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
|