Lysy napisał(a):

|
Brednie! Moar mógłby być Finem, Grekiem, Hiszpanem, Samoańczykiem whatever. ale pewnych rzeczy po prostu się nie robi. Zauważ, że Moar był generalnie lubiany w środowisku Wiślackim, ja też go lubiłem zarówno jako piłkarza, jak i człowieka - ale po tej aferze, ze zmianą reprezentacji straciłem do niego całkowicie szacunek. Pewnie równie ostro oberwałoby się naszym Polakom z Wisły, gdyby nagle zapragnęli grać w innej reprezentacji, bo Smuda im szans nie daje...
|
Straciłeś szacunek na podstawie Faktu,Gazety Wyborczej czy Onetu? A może Weszlo.pl
Ludzie chu.. wiecie a już wyciągacie wnioski,poczekajcie