Wyświetl pojedynczy post
a_r_e_n_a
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14441
Stary 23.09.2011, 10:26
Cytat:
Dla mnie w tym wszystkim wina lezy po stronie menadzera. Dalo sie wyczuc jaki jest napalony na kase juz po jego wczesniejszych wypowiedziach o "wypromowaniu sie Maora w LM, drugim Drogbie" itp. Teraz zweszyl interes, ze Maor moze sie mega wypromowac na EURO, namowil do tego zawodnika, ktory jednak pozniej zaczal sie z tym zle czuc, bo podjal decyzje wbrew sobie, za namowa. I teraz sobie spalil ziemie i tu i tu, bo idiota mu namieszal.
Według mnie b. prawdopodobny scenariusz.
Odpowiedz cytując