Cytat:
|
Dla mnie w tym wszystkim wina lezy po stronie menadzera. Dalo sie wyczuc jaki jest napalony na kase juz po jego wczesniejszych wypowiedziach o "wypromowaniu sie Maora w LM, drugim Drogbie" itp. Teraz zweszyl interes, ze Maor moze sie mega wypromowac na EURO, namowil do tego zawodnika, ktory jednak pozniej zaczal sie z tym zle czuc, bo podjal decyzje wbrew sobie, za namowa. I teraz sobie spalil ziemie i tu i tu, bo idiota mu namieszal.
|
Według mnie b. prawdopodobny scenariusz.