Kociewiak napisał(a):

|
o Boże nawet nie strasz, choć ja też niestety mam takie przeczucie. O treneiro zza granicy to można pomarzyc, nie w tym zyciu niestety, wiec pewnie przyjdzie jakiś Rysio, albo Rafałek (tfu)
|
Taraś z Wrocławia, Kuchar z Wrocławia, może być coś na rzeczy ;-)