|
Jest takie ładne słowo WSTRZEMIĘŹLIWOŚĆ...
Jak na razie to dla mnie cała ta afera to jakaś prowokacja medialna. Pismaki szczują a lud to kupuje i na podstawie byle notki prasowej zaszczuwa dobrego piłkarza. Niech jeden z drugim co się wstrzyma chwile zanim coś napisze.
Oficjalne stanowisko jest na stronie klubu.
Maora wynosiliście pod niebiosa i teraz z taką samą werwą gnoicie człowieka. Ot taka Polska rzeczywistość.
|