Wyświetl pojedynczy post
bonzaj
Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14433
Stary 23.09.2011, 10:17
Jest takie ładne słowo WSTRZEMIĘŹLIWOŚĆ...

Jak na razie to dla mnie cała ta afera to jakaś prowokacja medialna. Pismaki szczują a lud to kupuje i na podstawie byle notki prasowej zaszczuwa dobrego piłkarza. Niech jeden z drugim co się wstrzyma chwile zanim coś napisze.

Oficjalne stanowisko jest na stronie klubu.

Maora wynosiliście pod niebiosa i teraz z taką samą werwą gnoicie człowieka. Ot taka Polska rzeczywistość.
Odpowiedz cytując