Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14430
Stary 23.09.2011, 10:15
Nigdy takiej afery nie było, bo też nikt przed Meliksonem nie był tak "szczery" do swoich prawdziwych intencji.
Tutaj był jasny sygnał- chcę grać dla Polski, bo mi się to finansowo opłaca.

Arboleda, Polanski, Roger przynajmniej zachowywali pozory, Maorowi i Dahanowi nawet tego się nie chciało zrobić.
Odpowiedz cytując