Wyświetl pojedynczy post
wonski_eNHa
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14419
Stary 23.09.2011, 09:59
Dokładnie mam to samo co ty Nesta. Gdyby chodziło o jakiegoś mambo-bambo czy inną marmoladę, sprawa nie byłaby tak głośna. Izraelczyk w kadrze Polski? Kraju obozów koncentracyjnych i antysemityzmu w najczystszej postaci... Trzeba zrobić aferę, zmieszać z błotem piłkarza... ściemniać ile wlezie, ale Meliksona trzeba zniszczyć.

Teraz dawno nie śpiewana przyśpiewka, a taka piękna i radosna (jeba8 pzpn!), będzie mogła mieć o jedno dno więcej dla każdego kibica Wisły. Dziennikarze... pismaki, szukające taniej sensacji i podgrzewający atmosferę powinni zostać zlikwidowani.

Mam w dupie gdzie Melikson będzie jeździł na zgrupowania reprezentacji. Jest piłkarzem Wisły i zawsze będę go wspierał i nie odwrócę się od piłkarza, przez jakieś pierdoły... tak, w dzisiejszych czasach reprezentacja to nie to samo co reprezentacja 10-20 lat temu. Teraz to jest tylko czysty biznes. Wolałbym 20 Meliksonów kopiących dla polski niż 20 kopiących się po czole Murawskich/Jodłowców/Klichów/Warzywniaków i reszty 'polskich' utalentowanych gwiazd.

MAOR MELIKSON!
Odpowiedz cytując