Miałeś kiedy puścić kupon, ale nie miałeś kiedy wrzucić typów?

Dobre, dobre.

To co? Zmieniamy reguły i każdy wrzuca swoje typy dopiero jak wejdą? Będziemy mieli zajebistą skuteczność. 100%!

Zrób przysługę sobie i nam i jeśli masz się dzielić typami, to rób to przed wydarzeniem.
Edit: Sformułowania single/ duble/ treble, to po prostu określenie ilości zdarzeń na kuponie. Reszta:
http://www.interbookie.pl/bukmachers...-systemowe.php