Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10070
Stary 23.09.2011, 09:43
concedi napisał(a):Wyświetl post


Lazio też weszło

PS: kadziolek nie spinaj, po prostu wcześniej nie miałem jak wrzucić.
Miałeś kiedy puścić kupon, ale nie miałeś kiedy wrzucić typów? Dobre, dobre. To co? Zmieniamy reguły i każdy wrzuca swoje typy dopiero jak wejdą? Będziemy mieli zajebistą skuteczność. 100%! Zrób przysługę sobie i nam i jeśli masz się dzielić typami, to rób to przed wydarzeniem.

Edit: Sformułowania single/ duble/ treble, to po prostu określenie ilości zdarzeń na kuponie. Reszta:

http://www.interbookie.pl/bukmachers...-systemowe.php
Ostatnio edytowane przez pan Dudi : 23.09.2011 o godz. 09:52.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując