|
Myślę że ruch pokonamy nie bez przygód i nerwówki ale ruch jest w formie i bedzie miał apatyt na punkty w krakowie i to go zgubi. Licze na bramkę Małego w tym meczu.
- Jasiu, czemu akurat Wisła Kraków ?
- Proszę pani, mój pradziadek kibicował Wiśle, mój dziadek kibicował Wiśle, a teraz mój ojciec i brat kibicują Wiśle.
- Ale Jasiu, tak nie można, trzeba mieć swoje własne poglądy, a gdyby twój ojciec był menelem a matka prostytutką?
- To wtedy kibicowałbym Cracovii proszę pani.
|