Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14393
Stary 23.09.2011, 09:07
Nigdzie kur.. nie potrafi się tak zgnoić człowieka jak w Polsce ! Jeszcze te pogróżki , malunki na murach , telefony , "życzliwi" dziennikarze , kibice też swoją cegiełkę dołożyli . Szkoda że to tak się kończy .
Odpowiedz cytując