Dariook - wypowiedział się mistrz taktyki

Maaskant grał defensywnie w pucharach i wygrywał (stosunek meczów 5:1) - źle. Wszyscy na Forum chcieli, aby zespół grał ofensywnie. Więc zagrał ofensywnie w meczu z Odense i jest jeszcze gorzej - przecież powinniśmy grac jak Barcelona, taktyka z FM na pewno pozwoliłaby ich pocisnąc 11:1 !
A prawda jest taka, że gdybyśmy grali radosną piłkę z Litexem to dzisiaj nasze jedyne mecze pucharowe byłyby w Świnoujściu czy Limanowej.Gdybyśmy zagrali radosny futbol w pierwszym meczu z Apoelem to już po nim zastanawialibyśmy się na kogo trafimy w grupie LE.No, ale przecież forumowi eksperci wiedzą lepiej.Wiedzą też lepiej, że Maaskanta należy zwolnic i zatrudnic jakiegoś magika - Ulatowski jest wolny Janek Urban niedługo pewnie również.