Wyświetl pojedynczy post
Martinus
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5424
Stary 23.09.2011, 09:02
Dariook - wypowiedział się mistrz taktyki
Maaskant grał defensywnie w pucharach i wygrywał (stosunek meczów 5:1) - źle. Wszyscy na Forum chcieli, aby zespół grał ofensywnie. Więc zagrał ofensywnie w meczu z Odense i jest jeszcze gorzej - przecież powinniśmy grac jak Barcelona, taktyka z FM na pewno pozwoliłaby ich pocisnąc 11:1 !
A prawda jest taka, że gdybyśmy grali radosną piłkę z Litexem to dzisiaj nasze jedyne mecze pucharowe byłyby w Świnoujściu czy Limanowej.Gdybyśmy zagrali radosny futbol w pierwszym meczu z Apoelem to już po nim zastanawialibyśmy się na kogo trafimy w grupie LE.No, ale przecież forumowi eksperci wiedzą lepiej.Wiedzą też lepiej, że Maaskanta należy zwolnic i zatrudnic jakiegoś magika - Ulatowski jest wolny Janek Urban niedługo pewnie również.
Eppur si muove!
Odpowiedz cytując