Wyświetl pojedynczy post
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 23.09.2011, 08:55
Obecnie gra Wisły to wolne rozgrywanie piłki w ataku pozycyjnym i jeśli tego nie zmienimy na zdecydowanie szybszą grę, to ciężko będzie wygrać nawet z przeciętniakami ekstraklasy.
Obrona też nie jest monolitem a zwłaszcza często zdarzają się błędy w ustawieniu.
Do tego długie "holowanie" piłki w ataku przez Małego daje nam obraz obecnej gry drużyny.
Mam jednak nadzieję ,że to się zmieni i zobaczę szybką pomysłową grę z pierwszej piłki oraz drużynę współpracującą ze sobą też jako grupa przyjaciół ,bo coś mi się zdaje że atmosfera w szatni tez nie najlepsza.
Liczę na wygraną i dobry doping.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując