Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5423
Stary 23.09.2011, 08:45
Osobiście uważam, że Robertowi zespół się torchę zaczął rozchodzić i tzreba troszkę tupnąć nogą i przypomnieć kilku kto tu rządzi. Mam tylko nadzięję, że Maaskant będzie umiał to zrobić. Po wczorajszym meczu, uważam, że zmian powinno być więcej w zimie niż tylko dokupienie lewego obrońcy, skrzydłowego i napastnika... Ale pewnie i nawet tego minimum nie będzie.
Odpowiedz cytując