|
Osobiście uważam, że Robertowi zespół się torchę zaczął rozchodzić i tzreba troszkę tupnąć nogą i przypomnieć kilku kto tu rządzi. Mam tylko nadzięję, że Maaskant będzie umiał to zrobić. Po wczorajszym meczu, uważam, że zmian powinno być więcej w zimie niż tylko dokupienie lewego obrońcy, skrzydłowego i napastnika... Ale pewnie i nawet tego minimum nie będzie.
|