|
Ruch jak najbardziej do pyknięcia jest. Jeśli tylko Nasi nie wyjdą z takim nastawieniem jak na Lechię to będzie dobrze. Ciekaw jestem tylko jak Maor się zaprezentuje po tym wszystkim co się wokół Niego dzieje. Oby okazał się mocny psychicznie. Co do samego Ruchu, oglądałem w środę ich mecz w PP z ŁKS-em. nic szczególnego nie grali. Bramka dopiero w dogrywce i to też po dużym farcie. Co do ich formy to nie uważam, aby była jakaś super i 3 pkt. według mnie zostaną na R22.
|