Wyświetl pojedynczy post
a_r_e_n_a
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14388
Stary 23.09.2011, 08:29
Szkoda mi go po prostu jako człowieka, wbrew opinią wielu tutaj zgromadzonych nie uważam by zasłużył sobie na takie traktowanie. Szkoda też, że cała ta sytuacja z pewnością odbije się na jego formie sportowej.
Odpowiedz cytując