Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
a_r_e_n_a
Senior Member
Od: 05.2006
Skąd: Gdańsk
Offline
#
14388
23.09.2011, 08:29
Szkoda mi go po prostu jako człowieka, wbrew opinią wielu tutaj zgromadzonych nie uważam by zasłużył sobie na takie traktowanie. Szkoda też, że cała ta sytuacja z pewnością odbije się na jego formie sportowej.
a_r_e_n_a
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do a_r_e_n_a
Znajdź inne posty napisane przez a_r_e_n_a