Temat
:
Robert Maaskant byłym trenerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Ventigo
Senior Member
Od: 06.2011
Skąd: Królewskie Stołeczne Miasto Kraków
Offline
#
5422
23.09.2011, 08:24
Czy ja wiem może Maskant powiedział to bardziej pod publiczkę ale ok może macie rację mówił szczerze i wyjdzie nam to na dobre czyli np zamiast Garguły w środku zacznie grać Jirsak.
Ventigo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ventigo
Znajdź inne posty napisane przez Ventigo