Wyświetl pojedynczy post
Ventigo
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: Królewskie Stołeczne Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14385
Stary 23.09.2011, 08:07
za onet.pl:

Gdy pisaliśmy, że spotkany przez nas w środę w krakowskiej restauracji Maor Melikson nie mógł z nerwów utrzymać filiżanki z kawą, wielu uznało to za przesadę. Za kilkadziesiąt minut piłkarz miał wystąpić na konferencji prasowej i przyznać, że wybrał grę dla reprezentacji Polski. W ostatniej chwili ze spotkania z dziennikarzami się wycofał. Już wtedy wspominał o rozterkach.
Nikt jednak nie przypuszczał, że z podjętej wydawałoby się decyzji zacznie się wycofywać dzień później. Zwłaszcza że o chęci gry w reprezentacji Polski Melikson poinformował prezesa PZPN Grzegorza Latę. Wczoraj zrobił jednak krok w tył.(...)
Według naszych informacji na piłkarza naciskała Wisła. Od pewnego czasu trener Robert Maaskant widział, że zawodnik na treningach był nieobecny, nie radził sobie z presją. Gdy ogłosił, że chce grać dla Polski, zaczął dostawać pogróżki.


W sumie to mi go żal, każdy chce coś na nim ugrać, wszyscy którym ufał i których dobrze znał naciskają na niego. Co by nie zrobił to i tak do końca życia ktoś będzie mu to wypominał.
Ostatnio edytowane przez Ventigo : 23.09.2011 o godz. 08:10.
Odpowiedz cytując