Wojtas napisał(a):

Ci ze Swinoujscia chyba nie przeszli ewolucjii,bo te ciagle ryki i jakies dziwne odglosy daja do myslenia czy z ZOO jakies małpy im nie znikneły.Wyjatkowe prymitywy.
Mecz nie najgorszy ,z tym ze to jakas kpina zeby tak sie ustawiac przy stalych fragmentach.Rok temu tak zalatwilo nas Podbeskidzie ,i co Maaskant nie wyciaga wnioskow?
|
Ogladajac mecz w telewizji czulem sie jakbym byl w ZOO - ciekawe jak ten jazgot wytrzymywali Nasi kibice, ktorzy byli w Swinoujsciu.