Wyświetl pojedynczy post
wujekWojtek
Senior Member
 
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5420
Stary 23.09.2011, 00:46
raczej Jovanovica i Jovanicia. W pierwszej połowie tak średnio widziałem Ilieva, bardziej mnie się Patryk podobał. Kilka jego zagrań było bardzo fajnych. Zupełnie jak nie on
Odpowiedz cytując