ja teraz uprawiam tzw WISHFUL THINKING
bo prostu nie chce zeby nasz pilkarz okazal sie szujal , wiec dopoki spraw sie nie wyjasni interpetuje tak jak chcialbym zeby bylo
co sie kiedys okaze nie wiadomo
a ta moralna ocene o ktorej piszesz to wlasnie wszyscy sobie wyrobili na podstawie wypowiedzi grzegorza lato , żyda daharsa itp , a nie maora , bo on przemowil do nas dopiero dzisiaj