Dorzucę swoje trzy grosze.
Pierwszy - a mi tam trochę szkoda Pasieki. Wolałbym, aby pasiaków poprowadził dalej/znowu Ulatowski lub Płatek. To dopiero byłaby jazda punktowa (na minus)!
Drugi - jeśli "proffesorr" chce znowu swoim nieudolnym kopaczom zafundować premię za utrzymanie tego żałosnego truchła w ekstraklasie - proszę bardzo. Może nawet w tym celu cały swój "Komark" sprzedać i pójść z torbami. Mam nadzieję, że nic im nie pomoże w zdobyciu umiejętności gry w piłkę
Trzeci - panowie, nie obrażajcie prawdziwych kurników. Boję się, że kury mojej mamy przestaną się nieść, jeśli dotrze do nich, do czego są porównywane
