sambo napisał(a):

w prosty sposób
art. x - koncesji nie mogą uzyskać podmioty, których akcjonariuszami, udziałowcami, członkami lub fundatorami są ruscy bądź, które są zarejestrowane w Rosji
- proste?
|
Nie, nie sądzę żeby coś takiego przeszło zgodność z przepisami UE. A po drugie trzeba to tak rozegrać i owinąć w bawełnę, żeby w teorii Rosjanie nie mogli mieć o to pretensji. Nie wiem, podpiąć to po jakiś inny spór, czy co. Sam nie mam pomysłu jak to dobrze rozegrać.