http://miedzlegnica.eu/index.php?opt...id=2&Itemid=81
Do 16 sierpnia trenował w Miedzi i czekał na oferty zza granicy. Widać za granicą nie załapał się nigdzie bo nic nie słychać o nim żeby gdziekolwiek się zahaczył więc może szykuje się dłuższy odpoczynek od piłki ? kto wie... .