Wyświetl pojedynczy post
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6478
Stary 22.09.2011, 23:23
http://miedzlegnica.eu/index.php?opt...id=2&Itemid=81


Do 16 sierpnia trenował w Miedzi i czekał na oferty zza granicy. Widać za granicą nie załapał się nigdzie bo nic nie słychać o nim żeby gdziekolwiek się zahaczył więc może szykuje się dłuższy odpoczynek od piłki ? kto wie... .
Odpowiedz cytując