|
Szkoda Szatałowa. Idealnie tam pasował. Chujowy trener, moralna .....a i sprzedawczyk. W sam raz na Cracovie.
Darek Pasieka zawsze wydawał mi się sympatycznym kolesiem i całkiem inteligentnym facetem. Nie za bardzo więc tam pasuje. Na szczęście jest chyba chujowym trenerem, więc powyżej 13 miejsca ich nie widzę.
Nie ma chyba bardziej żałosnego klubu na świecie.
|