Wyświetl pojedynczy post
Mocny
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#158
Stary 22.09.2011, 21:33
eh smieszy mnie to nadawanie na gargule (choc oczywiscie teoretycznie macie racje = gra piach!)

ale winny jest klub ktory sciaga pilkarzy kilka lat po czasie

cofnijmy sie pamiecia wstecz do "poznego petrescu"

mlodsi forumowicze pewnie nie pamietaja ale dosc duzo jest tu starszych i pamietaja sezon zwlaszcza po wywaleeniu dana czyli 2006-2007 gdy w lidze rządziło zegłebie czesia i belchatow lenczyka

otoz wtedy w temacie o transferach , byly 4 nazwiska marzenia MARZENIA , 2/3 forum sie spuszczalo nad nastepujaca 4 pilkarzy i pozadalo ich w wisle bardziej niz kogokolwiek innego

byli to :

iwanski/lobodzinski oraz matusiak/gargula czyli dwa pierwszoplanowe duety w dwuch najlepszych teamach tamtego sezonu

i co ?

dostalismy z tej 4ki , trzech (poza iwanskim) , ale ja sie pytam kiedy dostalismy ? czy w 2007 jak byli w top formie ?

nie , po latach , gdy byli juz calkiem bez formy

polecam pod rozwage
Odpowiedz cytując