Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 22.09.2011, 21:31
Ruch to grozniejszy przeciwnik od Belchatowa ale poradzilismy sobie z Lechem w Poznaniu wiec musimy sobie poradzic z Ruchem u siebie. Bedzie to ciezki mecz ale jak najbardziej do wygrania. Jezeli chcemy byc Mistrzem Polski to musimy takie mecze wygrywac. Licza sie tylko 3pkt a ile wygramy to juz najmniejszy problem.
Odpowiedz cytując