Temat
:
Weźcie się do roboty
Wyświetl pojedynczy post
Musiek1906
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: VII
Offline
#
1373
22.09.2011, 21:31
Szukam siłowni w centrum miasta, gdzie karnet(ulgowy) kosztuje do 70zł. Proszę o jakieś namiary
Musiek1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Musiek1906
Znajdź inne posty napisane przez Musiek1906