Wyświetl pojedynczy post
wujekWojtek
Senior Member
 
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 22.09.2011, 20:27
Ja bym dał Ilieva od początku, lepszy jest, niż jako Joker, a w drugiej połowie Kirm za niego. Tak w rejonach 60-70 minuty.

Fajnie Jovanović grał dzisiaj. Podobało mi się i liczę na dobry występ. Oby Melex nie zgasl po tym szumie co był ostatnio
Odpowiedz cytując