|
Fajnie, że w tej kolejce pierwsze osiem zespołów gra między sobą ;] Tabela może się pozmieniać po tej kolejce ; )
Miejmy nadzieję, że Wisła poradzi sobie z Ruchem i na R22 pojawi się więcej kibiców niż na ostatnich ligowych meczach ;]
Jak Gordan nie ma poważnej kontuzji to chyba wolę jego na obronie niż Chaveza. Niech sobie facet odpocznie jeszcze ;] I Jovanovic do pierwszego składu za Lameya ;]
|