Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16694
Stary 22.09.2011, 19:42
Mi chodziło o coś trochę innego, chociaż w sumie Wy też macie racje - będą bronić się całym zespołem. Jak dostaną bramkę, to zaczną się rzucać do ataku, przez co będzie można Ich kontrować i będą tracić bramy. Oczywiście to jest takie czcze gadanie, wszystko wyjdzie "w praniu". W końcu, nieraz jest tak, że przychodzi nowy trener i nagle drużyna zaczyna grać...
Odpowiedz cytując