Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16691
Stary 22.09.2011, 19:26
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Myślisz że jest gorszy od Tarasiewicza dla klubu który broni się przed spadkiem?

Dla mnie Pasieka to gorsza wersja Majewskiego. A za Majewskiego grali twardo w obronie. U Pasieki będą wióry leciały z nóg przeciwników (jak w meczach Arki). Totalnie brzydki futbol walki.

Tak grając maję (niestety) szansę się utrzymać, ale nie mają szans na coś więcej w lidze.

Ja bym im życzył raczej kogoś w stylu Ulatowskiego, albo jak Białas. Radosny futbol do przodu bez obrony. Wtedy jest szansa żeby spadli
Ale przecież Oni mają najgorszą obronę w lidze, więc w ich przypadku samobójstwem jest nastawianie się na obronę. Bo z takimi obrońcami zawsze (czyli zazwyczaj coś wpadnie). Dla mnie to zaleta
Odpowiedz cytując