Myślisz że jest gorszy od Tarasiewicza dla klubu który broni się przed spadkiem?
Dla mnie Pasieka to gorsza wersja Majewskiego. A za Majewskiego grali twardo w obronie. U Pasieki będą wióry leciały z nóg przeciwników (jak w meczach Arki). Totalnie brzydki futbol walki.
Tak grając maję (niestety) szansę się utrzymać, ale nie mają szans na coś więcej w lidze.
Ja bym im życzył raczej kogoś w stylu Ulatowskiego, albo jak Białas. Radosny futbol do przodu bez obrony. Wtedy jest szansa żeby spadli
