Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16686
Stary 22.09.2011, 18:56
Jejku, byle nie Tarasiewicz. Lubiłem go jako piłkarza i jako trenera. Niedawno był o nim reportaż w Lidze+, że już ponad rok bez pracy... Zdziwiłem się, bo to nie był zły trener.

Wiem, że trzeba z czegoś żyć, ale trenować Pasy? Chyba, że odegra rolę Konrada Wallenroda
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując