Wyświetl pojedynczy post
Piotson
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5408
Stary 22.09.2011, 18:36
To napisz te 100 argumentów spróbuje znaleźć 100 wymówek.
Na moje argumenty potrafisz jedynie mi pocisnąć.
Człowieku Maaskant jest dopiero rok. ROK!

Za Skorży i Kasperczaka ta drużyna miała zajebisty styl. Hura do Brożka i niech Paweł coś zrobi.
Robert stara się tą drużynę uporządkować, rozgrywać piłkę przez 65% czasu meczu. Czasami to wychodzi czasami nie, co pół roku wymieniane są słabsze ogniwa i ta drużyna dopiero się zazębia. Największy staż w drużynie ma Sobol i Mały a reszta rok, pół roku a nawet 3 miesiące. Ty chcesz żeby oni w 3 miesiące klepali Odense, APOEL czy inne drużyny budowane przez dłuższy czas niż pół roku?
To że zdobył mistrza mając najmniej punktów to nic nie świadczy. Zobacz kogo on miał w tej drużynie:
-Bramkarzy-tykające bomby
-na prawej obronie grał Cikos, który na początku gry w Wiśle umiał jedynie biegać,
-na stoperze został mu Cleber, , Bunoza i nieprzygotowany do gry od początku sezonu Chavez.
-na lewej obronie musiał grać nominalny lewy pomocnik i o zgrozo dalej gra bo klubu nie stać na lepsze LO
-na ataku miał jednego napastnika który nie był w swojej najwyższej formie.
-potrafił okrzesać Małeckiego
-w środku pomocy musieli grać Garguła, który ostatnio w formie był w Bełchatowie i Jirsak, który ma jeden mecz na sezon dobry
Mimo to, ta drużyna potrafiła wygrać 7 meczów z rzędu bez straty bramki!

Pewnie znasz takie przysłowie "Nie od razu Rzym zbudowano" Budowa klubu to nie sprawa na 2 miesiące tylko czasami nawet na lata.
Ostatnio edytowane przez Piotson : 22.09.2011 o godz. 18:38.
Odpowiedz cytując